MÖBLER / Bord / Skrivbord 10425430
nr 1042 5430
Skrivbord
+ stol, England, längd: 135 cm, djup: 67 cm, höjd: 78 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 6 juni 2016
kl 18:51:54
900 kr